کد و ابزار - ابزار وبمسترها - گرافیک -
دانلود چند پالت رنگ گرادینت مناسب برای طراحی وب و گرافیک
118540+
ارسال شده در شنبه 25 اسفند 1397

سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم هایپرتمپ. امروز قرار است که با یک پست کاربردی و بسیار جذاب همراهتون باشیم. این روزها سایت های زیادی هستند که فعالیت دارند و طراحان و کدنویسان دنبال فرصتی هستند تا با مهارت خود در طراحی رابط کاربری بهترین ها را برای سایت ها ایجاد کنند تا کاربران زیادی جذب کنند و همچنین کدنویس ها نیز از طرح خودشان تبلیغ کنند. برای دانلود پالت های رنگ گرادینت همراه ما باشید.

استفاده از رنگبندی مناسب برای قالب سایت ها و طراحی های گرافیکی یکی از مهم ترین و کلیدی ترین اصولی که هر طراح و وبمستر باید آن را رعایت کند. این روز ها با پیشرفت دنیای وب زبان های گرافیکی جدیدی ابتدا و بوجود آماده اند. زبان های مانند فلت، متریال و جدید هم فلئونت ویندوز که با استفاده از رنگ های جدیدی چشم انسان را خیره میکنند.

این رنگ ها بسیار جذاب هستند. یکی دیگر از از رنگبندی های طرح گرادینت هست. این رنگ بندی به رنگی گفته میشود که از آمیختن دو یاچ ند رنگ دیگر بجود می آید. طراحی گرادنیت به قبل از طراحی فلت برمیگردد اما با آمیختن این دو زبان میتوان جلوه های گرافیکی زیبا و جذابی را ایجاد کرد.

تیم هایپرتمپ تعداد پالت رنگ گرادینت برای شما آماده کرده است تا با استفاده از آنها لذت ببریدو شیرینی را به کمک ما به طرح هایتان بیفزایید.

 

پالت اول

رنگ های مورد استفاده:

#12c2e9

#c471ed

#f64f59

 

 

پالت دوم

رنگ های مورد استفاده:

#6dd5ed

#6dd5ed

#2193b0

 

 

 

پالت سوم

رنگ های مورد استفاده:

#ffdde1

#ee9ca7

 

 

 

پالت چهارم

رنگ های مورد استفاده:

#2c3e50

#bdc3c7

 

 

پالت پنجم

رنگ های مورد استفاده:

#3b8d99

#6b6b83

#aa4b6b

 

 

پالت اینستاگرام

 

 

محصولات هایپرتمپ

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد